У «Слузі народу» визнали: ситуація на митниці – поразка влади

Гетманцев: «Півтора року ми не можемо навести там лад, вичистивши корупцію»

Голова комітету Верховної Ради з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев пояснив кризову ситуацію у відносинах з Міжнародним валютним фондом.

В інтерв’ю «Главкому» Гетманцев зазначив, що особисто переконаний, що «хотєлки» МВФ на 90% – це наші особисті «хотєлки».

Крім того, Гетманцев наголосив, що українці повинні бути більше зацікавлені в реформі податкової та митниці, ніж МВФ.

«До речі, митниця – наша проблема колосальна, на відміну від податкової, де нам вдалося багато чого зробити. На митниці маємо дуже погані результати, митниця – поразка міністра фінансів і всієї нашої команди на сьогоднішній момент. Півтора року ми не можемо навести там лад, вичистивши корупцію. Дуже складна ділянка роботи. Але будьте певні – лад наведемо. Антикорупційний пакет також відповідає нашим інтересам. От що мене дратує – так це те, що наші шановні партнери переходять певну межу, вказуючи нам на кадрові рішення. Абсолютно не згідний з цим», – зазначив парламентарій.

Нардеп нагадав, що відкриття ринку землі було в програмі президента ще тоді, коли він навіть «кандидатом не був ще».

«Це потрібно для держави, для розвитку нашого. Це – непопулярне рішення, але ми розуміємо, що так треба. Антиофшорний закон – це теж МВФ потрібно? Це нам потрібно. Нашим дітям. Тому ми це зробили. Так само як і фіскалізація не потрібна нікому, крім нас. Безперечно, МВФ як кредитор зацікавлений, аби ми повернули його гроші назад і сплатили відсотки, будучи достатньо фінансово стабільними», – каже політик.

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.