Наркотики були замасковані під металобрухт і поміщені у сталевий контейнер, який, своєю чергою, був упакований у морський контейнер.
Бельгійська поліція вилучила 11,5 тонни кокаїну в порту Антверпен. Про це повідомило видання Brussels Times.
Наркотики були замасковані під металобрухт і поміщені у сталевий контейнер, який, своєю чергою, був упакований у морській контейнер і завантажений на трансатлантичне судно Santa Bettina.
Це найбільша партія наркотиків, яку коли-небудь знаходила поліція у всьому світі, її ринкова вартість перевищує €900 млн.
За даними поліції, вилучена партія кокаїну була доставлена через океан з Гаяни для угруповання, очолюваного 77-річним колишнім начальником відділу поліції з боротьби з наркотиками. В рамках операції були затримані 20 осіб, серед них – троє поліцейських, співробітник адміністрації порту та адвокат.