• Вт. Тра 31st, 2022

Незалежна Служба Новин

Оперативно про головне

Уряд затвердив зміни до порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби

Лип 28, 2021

Для участі в конкурсі на зайняття посад державної служби знадобиться копія сертифіката про рівень володіння державною мовою.

Уряд на засіданні 28 липня 2021 року затвердив зміни до Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби.

Змінами передбачено подання для участі у конкурсі копії Державного сертифіката про рівень володіння державною мовою (витяг з реєстру Державних сертифікатів про рівень володіння державною мовою), який підтверджує рівень володіння державною мовою, визначений Національною комісією зі стандартів державної мови.

Тестування на посади категорії «А», посади фахівців з питань реформ категорії «Б» і «В» та посади категорій «Б» і «В» у міністерствах та інших центральних органах виконавчої влади (крім посад у їх територіальних органах, які утворені як структурні підрозділи апарату, що не мають статусу юридичних осіб), проходить у Центрі оцінювання кандидатів на зайняття посад державної служби.

Зміни знадобилися у зв’язку із прийняттям Закону № 2704 «Про забезпечення функціонування української мови як державної». Тож виникла необхідність виключити підтвердження рівня вільного володіння державною мовою, адже при подачі інформації на конкурс необхідно буде подавати копію Державного сертифіката про рівень володіння державною мовою.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.