• Нд. Чер 20th, 2021

Незалежна Служба Новин

Оперативно про головне

Українські митники вивчали кращі європейські практики визначення митної вартості

Тра 28, 2021
митниця

Понад 80 митників вивчали на семінарі європейський досвід визначення митної вартості.

На дистанційному семінарі «Навчання інструкторів з питань митної вартості», який відбувся 25-27 травня у рамках Програми ЄС з підтримки управління державними фінансами в Україні (EU4PFM), йшлося про досвід країн ЄС щодо проблематики визначення митної вартості.

Важливість теми та практичне спрямування семінару зумовили значний інтерес представників Держмитслужби, у навчанні в дистанційному форматі взяли участь понад 80 начальників управлінь і підрозділів контролю митної вартості Держмитслужби.

У ході семінару міжнародний експерт EU4PFM Валерія Уреке розповіла учасникам про різноманітні аспекти проблем визначення митної вартості в країнах ЄС на прикладі Румунії.

Більша частина тренінгу була присвячена обговоренню практичних випадків та побудована на відповідях на питання, які найбільше цікавили учасників.

На завершення семінару відбулося обговорення рекомендацій щодо потреб розвитку ІТ-системи для митного декларування та щодо застосування митної оцінки відповідно до практики ЄС.

«Проблематика визначення митної вартості та її коригування посідає перше місце серед звернень бізнесу до Держмитслужби. Завдяки програмі EU4PFM та її ключовому експерту з питань митниці пану Вітянісу Алішаускасу протягом 3 днів ми мали можливість навчати наших співробітників найкращим європейським практикам. Такі заходи надають практичну допомогу та дозволяють підвищувати компетентність митників» – зазначив директор Департаменту митних платежів, контролю митної вартості та митно-тарифного регулювання ЗЕД Андрій Войцещук.

Нагадаємо, що з травня 2020 у межах Програми ЄС з підтримки управління державними фінансами в Україні (EU4PFM) було проведено близько 50 семінарів та тренінгів для представників Держмитслужби. Їхня тематика стосувалася досвіду митних служб країн ЄС та проблем гармонізації митного законодавства та процедур із європейськими.

Прес-служба ДМСУ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.