• Ср. Тра 18th, 2022

Незалежна Служба Новин

Оперативно про головне

Українець забув в аеропорту «Бориспіль» валізу, повну пігулок із прекурсорами

Лис 26, 2020

У покинутій валізі митники виявили понад 75 тисяч пігулок.

Судячи з багажної бірки на валізі, вона належить одному з авіапасажирів, які прибули з Туреччини.

Про це повідомила Київська митниця Держмитслужби.

Там зауважують, що у валізі знаходилися лише 471 упаковка з 75 360 таблетками, і не було жодної особистої речі, які зазвичай подорожуючі беруть в дорогу.

Митники також розповіли, що чоловік по прильоту забрав з багажної стрічки в аеропорту не свою валізу, і лише через тиждень після цього він вирішив повернутися в аеропорт вже за своєю валізою.

При перетині кордону цей авіапасажир скористався спрощеною системою «зелений коридор», що мало б гарантувати відсутність у нього предметів, заборонених або обмежених до переміщення.

Українець забув в аеропорту «Бориспіль» валізу, повну таблеток із 	 прекурсорами - таблетки, Митниця, аеропорт «Бориспіль» - 127681400 3677614105632691 5715910709663644826 n
Фото: Київська митниця Держмитслужби

«Оскільки у складі виявленого препарату Trifed є прекурсори, обіг яких обмежено і стосовно яких встановлюються заходи контролю, його буде вилучено. Таким чином, власник валізи її вже не отримає», – наголошують у митниці.

Довідка. Прекурсори – це речовини, що використовуються при виготовленні, виробництві чи переробці наркотичних засобів і психотропних речовин.

Митники припускають, що валізу пасажир забув навмисне, щоб вивчити схему проведення митного контролю пасажирів та їхнього багажу, для можливого налагодження незаконного каналу переміщення в Україну заборонених та обмежених до ввезення медичних препаратів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.