Після 4-х годин зачитування найменувань затриманої електроніки та автозапчастин на загальну суму близько 100 млн гривень, суддя Закарпатського Апеляційного суду Іван Стан переніс засідання на кінець січня (29.01.2021 на 10.00).

Про це пише Гроза.

Власники партії, як і 23 грудня минулого року, на засідання, де відповідачем є Закарпатська митниця, не з’явилися. Їх інтереси представляє Голова ради адвокатів Закарпаття Олексій Фазекош та адвокат І. Кононенко.

На закінчення засідання 17.15, суддя прочитав трохи більше 1100 позицій товарів з 5200 затриманих. 

Засідання за станом здоров’я завчасно залишив адвокат власника Олексій Фазекош. У коментарі нашому кореспонденту він сказав, що власник партії – людина не із Закарпаття і додав, що, попри захист інтересів, не знає його особу. Представляти власника залишилася адвокат І. Кононенко.

З власних джерел ми також з’ясували, що до суду надійшов лист від НАБУ з роз’ясненнями, що розгляд адміністративної справи про порушення митних правил не впливає на кримінальне провадження за цим же фактом. Власник товару через адвокатів, у свою чергу, намагається закрити через адміністративну справу кримінальне провадження.

Нагадаємо, що рекордну контрабанду гаджетів українські митники виявили ще 4 червня на КПП «Ужгород». Електроніку намагалися ввезти під виглядом запчастин до автомобілів. Після затримання товару і поміщення його на митний склад Закарпатської митниці ДФС, його оцінка стала різко падати і сягнула 93 мільйони гривень.

Паралельно ім`я справжнього власника чи компанії, яким належить поки «нічийна» техніка, досі тримається в таємниці.

Перше засідання у цій справі в Ужгородському міськрайонному суді Закарпатська митниця виграла.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *