• Ср. Чер 29th, 2022

Незалежна Служба Новин

Оперативно про головне

Суворов: «Митниця платитиме більше у казну, якщо буде проведено необхідні реформи» (Відео)

Гру 14, 2021

Ситуація на українських митницях дуже не стабільна та неоднозначна. Щодня правоохоронні органи інформують про різні викриття щодо контрабанди та інших зловживань.

У студії “Першого Ділового” телеканалу виступив заступник голови Митної служби України Владислав Суворов.

Відомо, що, за останніми даними, прибуток від «чорної» діяльності митниці становить щонайменше 40 мільйонів доларів. Відтак державі надходить на 480 мільйонів доларів менше щороку.

«За окремими оцінками, які проводилися з початку року Державна митна служба бачила можливості збільшити надходження до Держбюджету за умов реформування митної індустрії на 135 мільярдів гривень. Якщо говорити про реформу митної системи, то ми розглядаємо це як певні інвестиції держави у майбутню Митну службу».

Владислав Суворов уточнив, що майбутня Митна служба насамперед має мати відповідне інфраструктурне забезпечення. Тобто пункти пропуску повинні бути облаштовані ваговими та скануючими комплексами, мають бути встановлені системи відеоспостереження, датчики пересування та інші необхідні для якісної роботи митниці техніки.

«Це необхідно, щоб знизити маніпулювання та людський фактор на пунктах пропуску. Крім цього, ми активно розглядаємо таку ініціативу, як проведення пілотного проекту з нагрудних бодікамер для посадових осіб митниці. Тому що в окремих пунктах пропуску бачимо досить незвичайну кількість транспортних засобів, які нібито пересуваються порожніми. Відповідно, проконтролювати це з Києва без відеофіксації на сьогоднішній день немає можливості».

Більш детально у відео👇

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.