• Сб. Сер 6th, 2022

Незалежна Служба Новин

Оперативно про головне

Сергій ПАНЧУК: Поставлені Урядом завдання по наповненню державної скарбниці у серпні місяці Поліська митниця виконала на 122%

Вер 4, 2020

«В умовах карантинних обмежень та закритих кордонів Поліська митниця Держмитслужби продовжує стабільно наповнювати бюджет. Завдяки сумлінним платникам та злагодженій роботі колективу Поліської митниці Держмитслужби вже декілька місяців поспіль ми перевиконуємо завдання Уряду по надходженню митних платежів до бюджету. Зокрема в липні показник надходження платежів до бюджету склав 139%, додатково бюджет отримав майже 334 млн. грн., в серпні 122%, додатково отримано 241 млн. грн., а це такі важливі фінансові ресурси у цей нелегкий для економіки та громадян час»,- повідомив начальник Поліської митниці Держмитслужби Сергій Панчук.

Загалом за січень – серпень 2020 року учасники зовнішньоекономічної діяльності, які здійснюють операції в зоні діяльності Поліської митниці спрямували до державного бюджету майже 6,9 млрд.грн. митних платежів. Виконання завдання з надходження платежів за вісім місяців – 100,5%. Середньоденні перерахування склали 42 млн. грн.

За вісім місяців оформлено понад 128 тисяч митних декларацій. Загальний товарообіг в зоні діяльності митниці в січні – серпні 2020 року склав більше 41 млрд. грн., в тому числі: експортні операції – майже 17 млрд.грн., імпортні – 25 млрд.грн.

Поліська митниця Держмитслужби

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.