• Сб. Сер 6th, 2022

Незалежна Служба Новин

Оперативно про головне

Саакашвілі збирається міняти митницю: названі головні кроки

Лип 31, 2020

В Україні необхідно змінити роботу митниці. Про це заявив глава виконавчого комітету Ради реформ Михайло Саакашвілі в ефірі каналу “Україна 24”.

“Ми займаємося судовою реформою, митною реформою. Моя група була кращою в Грузії, ми допомагали реформувати азербайджанську митницю, албанську, бангладеську і так далі. Як тільки сказали, що можуть призначити представників групи на митницю, відразу включилися всі механізми. Тому що митниці в Україні розділені на зони та на “смотрящих”, у кожної митниці є свій “смотрящий”, це секрет Полішинеля. І звідти заходять гроші”, — сказав він.

Саакашвілі назвав кроки, які він вважає необхідними для реформи.

“Як це налагодити? По-перше, виводимо в відкритий митний простір. Це означає, що будь-який вантаж буде досліджуватися за 5-7 хвилин, поглиблено будуть додивлятися не більше 5%, митниця взагалі не прийматиме рішення, що оглядати, а що ні. Друге — замість дев’яти документів ми залишимо лише два, а може, і один, який може заповнити будь-яка людина, не потрібні ці брокери, додаткові паразити.

Третє — знижуємо митний тариф, за нинішніми неможливо працювати. Четверте — все це зробивши, ми розширюємо базу платників податків і реально міняємо систему. Не треба думати, що є багато часу, зволікання смерті подібно. Є істеричний опір, віз і нині там, а країна летить в трубу”, — сказав він.

Один коментар до “Саакашвілі збирається міняти митницю: названі головні кроки”
  1. Чому Поліська (Рівненська) митниця на території Волині ????? Чому підприємці Волині сплачують платежі у бюджет Рівне ?????????

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.