Служба безпеки України припинила чергову спробу контрабанди кокаїну з однієї з країн Латинської Америки.
Про це Цензор.НЕТ повідомили в СБУ.
Наркоділкам сподобалося використовувати морські порти Одеського регіону для організації перевезення великих партій кокаїну з країн традиційних виробників цього наркотичного засобу на територію Євросоюзу.
Так, 15 серпня оперативники спецслужби в морському торговому порту “Південний” в двох контейнерах з фруктами, які прибули з Еквадору, в під час поглибленого митного огляду виявили 50 брикетів з високоякісним кокаїном.
Вартість такої партії кокаїну на “чорному ринку” становить 5-10 млн. доларів США. Нагадаємо, що на початку серпня цього року спецслужбовця в порту “Південний” було вилучено аналогічну партію кокаїну, вагою близько 60 кг, і затримані організатори його контрабандного ввезення в Україну.
В рамках кримінального провадження, розпочатого слідчими СБУ за ч. 3 ст. 305 Кримінального кодексу України, тривають невідкладні слідчі дії.