• Сб. Лип 24th, 2021

Незалежна Служба Новин

Оперативно про головне

Рівненщина територія рівних можливостей. Голова ОДА оцінив роботу Поліської митниці

Вер 15, 2020

Другі – серед митних органів України. Поліська митниця Держмитслужби вкотре перевиконала бюджетні завдання.

За серпень до державного бюджету додатково вдалося перерахувати 241 мільйон гривень. Крім того, Поліська митниця в лідерах з оформлення декларацій в автоматичному режимі, наразі їх 1400.

Саме такі позитивні показники митниці та плани на майбутнє обговорили вчора на нараді голови Рівненської ОДА Віталія Коваля з колективом Поліської митниці Держмитслужби.

Про підсумки надходження платежів до бюджету присутніх ознайомила начальник управління адміністрування митних платежів, митної вартості та класифікації товарів Ірина Остапенко, а щодо боротьби з контрабандою та порушеннями митних правил – начальник управління забезпечення протидії митним правопорушенням Тарас Кравченко.

Голова Рівненської ОДА Віталій Коваль подякував керівнику Поліської митниці Сергію Панчуку та колективу за те, що стабільно виконуються завдання Уряду по наповненню державної скарбниці та збільшується кількість суб’єктів зовнішньоекономічної діяльності, які бажають співпрацювати з Поліською митницею, а це позитивно впливає на економічний розвиток Рівненщини.

«Мені приємно, що наша митниця в лідерах, особливо в період карантинних обмежень. Впевнений, таких показників, вдалося досягти завдяки активізації бізнесу та злагодженій і прозорій роботі колективу митниці. У нас спільна мета – створити комфортні умови для ведення бізнесу. Підприємці повинні відчувати, що вони захищені і працюють в однакових, прозорих та конкурентних умовах. Саме тоді в регіоні з’являться нові інвестиції і область розвиватиметься. Рівненщина – територія рівних можливостей» ,- зазначив голова Рівненської ОДА Віталій Коваль.

«Митна служба високо цінує конструктивне співробітництво з Рівненською ОДА. Кожен із нас розуміє, що лише щоденною працею і усвідомленням власної відповідальності у вирішенні проблем ми зможемо досягти успіхів у нашій спільній справі розвитку економіки, забезпеченні гідного життя громадян. Тому сподіваюсь і надалі на конструктивний діалог та спільну роботу”, – підсумував начальник Поліської митниці Держмитслужби Сергій Панчук.

Поліська митниця Держмитслужби

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.