Рівненщина має найвищий в Україні показник з експорту до країн Євросоюзу

Рівненщина є експортно орієнтованою областю, адже має найвищий в Україні показник з експорту до країн Євросоюзу.

Про це під час виїзної колегії озвучив голова Рівненської ОДА Віталій Коваль.

Показник експорту наразі становить 83%. Коефіцієнт покриття експорту імпортом 1,25.

«Наша область експортно орієнтована, вона знайшла своє місце в міжнародному поділі праці, на міжнародному ринку. Ми маємо розвивати це», – зауважив Віталій Коваль.

На засіданні колегії Рівненській облдержадміністрації названі головні успіхи 2020 року

Сьогодні на базі Національного університету «Острозька академія» відбулось виїзне засідання колегії Рівненській облдержадміністрації під головуванням очільника області Віталія Коваля. До складу колегії при Рівненській ОДА входить начальник Поліської митниці Держмитслужби Сергій Панчук.

Голова ОДА розповів про головні досягнення і перемоги Рівненщини у 2020 році. «Рівненщина – невелика область, але дуже амбіційна. Ми маємо високе четверте місце в авторитетному рейтингу «Regional Doing Business». Це означає, що ми змогли створити в регіоні сприятливі та рівні умови для бізнесу. У 2020 році Рівненщина збільшила обсяг експорту. Зокрема, область має позитивне сальдо зовнішньої торгівлі – коефіцієнт покриття експортом імпорту становить 1,25. Питома вага експорту до країн ЄС є одним з найвищих показників серед регіонів – 83%. Загалом, Рівненщині, не зважаючи на пандемію, вдалося стати самодостатнім фінансовим регіоном.

Минулий рік область закінчила з профіцитом бюджету – плюс 65,5 млн. на розвиток», – наголосив Віталій Коваль.
Підсумовуючи стан наповнення місцевих бюджетів, голова Рівненської ОДА Віталій Коваль подякував усім, хто займається наповненням бюджету.

Зокрема, Поліська митниця в 2020 році стабільно виконувала завдання Уряду та була в лідерах серед митниць України по наповненню бюджету. Таких показників, вдалося досягти завдяки сумлінному бізнесу та злагодженій і прозорій роботі колективу митниці.

«Усі досягнення вдалося зробити разом, завдяки спільним зусиллям і роботі влади та соціально-відповідального бізнесу. Попереду ще багато роботи. І як результат – нові перемоги», – підсумував голова ОДА.

Поліська митниця Держмитслужби високо цінує конструктивне співробітництво з Рівненською ОДА, а наповнення державної скарбниці і економічна безпека країни – найвищі пріоритети в роботі служби.

Поліська митниця Держмитслужби

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.