• Ср. Лип 28th, 2021

Незалежна Служба Новин

Оперативно про головне

РНБО не указ. На Закарпатській митниці скандальні призначення

Кві 4, 2021

В новій структурі Закарпатської митниці знову призначений Ясевич Микола Михайлович , який є людиною Валерія Пересоляка, якого РНБО визнало контрабандистом, та проти якого ввели особисті санкції.

Про це на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook пише Ліга ветеранів АТО та бойових дій “Карпатська земля”.

Пряма мова👇

“Як бути з цим корупційним призначенням? Наразі конкретних і простих рецептів у мене немає. Однак я розповім одну тогорічну історію про пана Ясевича та інших одіозних постатей Закарпатської митниці…

Як відомо, головою Митної служби України тоді ще був пан Нефьодов. І на нього буквально молилися всі контрабандисти України. Чому Нефьодов влаштовував гравців контрабандного ринку?
Поясню на прикладі Закарпаття.
Нефьодов не мав нічого проти головного і єдиного куратора контрабанди на Закарпатській митниці Андрія Каращенко – зам.начальника митниці. А головним
контрабандистом і тоді був Валерій Пересоляк.

Намисто з товарами з Італії, ліс з України, сигарети, сири, ковбаси, хамон, брендовий одяг … Все це було лише під ними. Немає там більше гравців. Тільки вони.
Начальник митниці Станіслав Балуєв – людина, відсторонення якої тоді нічого не дало.

Чи хотіли Каращенко і Пересоляк втрачати всі ці схеми через глобальної реформи митниці в квітні 2020 року? Ні, звичайно.
І ось на горизонті з’явився «новий старий» працівник Закарпатської митниці Микола Ясевич.

Повністю «ручний» митник Пересоляка. Який повинен зберегти всі діючі схеми при видимості боротьби з контрабандою та під виглядом особи, «не замараної»
в схемах.

Цей статус дозволив Ясевичу безболісно перевести майже всю вертикаль корупційних кадрів, яку вибудував Каращенко для Пересоляка, в нову митницю. А тих, хто не хотів працювати в схемах – прибрати.

Після цього поста з нами зв’язалися співробітники Закарпатської митниці, яким набридли контрабандні схеми і надали повний список співробітників
Закарпатської митниці, які активно беруть участь в контрабандних схемах Пересоляка і сидять у нього на зарплаті. Я не можу сказати, є в цьому списку 23
відсторонених від роботи людини, або ні. Але в любому випадку список вдвічі більший👇

Скан списку з 42 осіб

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.