• Пт. Чер 18th, 2021

Незалежна Служба Новин

Оперативно про головне

РНБО не просила матеріали з розслідування оприлюднених у ЗМІ фактів можливих корупційних дій посадовців органів держвлади – глава ТСК

Кві 15, 2021

Рада національної безпеки і оборони (РНБО) не просила матеріали, які має тимчасова слідча комісія Верховної Ради з питань розслідування оприлюднених у засобах масової інформації фактів можливих корупційних дій посадовців органів держвлади, які призвели до значних втрат дохідної частини держбюджету України, заявляє голова комісії Іван Крулько.

“Наскільки я знаю, на засідання РНБО планують винести питання, які стосуються тих, хто здійснює махінації з ПДВ… я є керівником комісії, котра це розслідує. Маю вам сказати, що мене як голову ТСК ніхто не запитав про матеріали. Хоча ми єдині, хто має всі проаналізовані матеріали щодо того, які компанії задіяні, хто це робить”, – сказав Крулько журналістам у четвер у Києві.

При цьому Крулько зазначив, що неприпустимо, коли до осіб і компаній, які повинні відповідати за ту чи іншу неправомірну дію, підходили вибірково.

“Я хотів би, якщо якісь дії робляться, щоб вони не були вибірковими, коли одним – санкції, а іншим розчищають шлях, щоб далі тривала контрабанда на митниці, щоб далі тривали махінації з ПДВ”, – сказав народний депутат.

При цьому Крулько наголосив, що з точки зору закону дуже сумнівним є впровадження санкцій проти українських громадян.

“Має працювати правоохоронна система, ті, хто скоїв злочин, повинен нести кримінальну відповідальність і бути у в’язниці, а санкції застосовуються до іноземних громадян, іноземних юридичних осіб, яких неможливо в Україні притягнути до відповідальності… Нехай суди розбираються. Врешті-решт, це відповідальність президента, який це робить”, – наголосив він.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.