• Сб. Сер 6th, 2022

Незалежна Служба Новин

Оперативно про головне

Прокуратура США, митниця, та ФБР розслідують відмивання коштів Коломойським

Сер 9, 2020

США вимагають конфіскувати майно Коломойського

У Сполучених Штатах Америки триває протистояння проти українського олігарха Ігоря Коломойського, який офіційно перебуває під американським слідством з моменту 9 травня 2020 року. У Міністерстві юстиції США збираються конфіскувати частину нерухомості Коломойського, як йдеться у відповідному зверненні органу до окружного суду Південної Флориди.

Відзначимо, що мова йде про активи в американських штатах Кентуккі і Техас, які по праву власності належать Коломойському і його бізнес-партнеру Геннадію Боголюбову.

Вважається, що зазначена нерухомість, яка на поточний момент оцінюється експертами в 70 млн доларів, була придбана за рахунок брудних грошей, які бізнесмени вдало вивели з України. Йдеться про суми, які були переведені за часів минулої каденції Коломойського, як власника Приватбанку (з 2008 по 2016 рік).

Кошти відмивалися через фірму “Оптима”, яка спеціально була створена в якості офшору для корупційних схем.

На даний момент за цією справою ведуть розслідування, як прокуратура США, так і митниця з Федеральним бюро розслідувань. У зв’язку з цим частина експертів закликає главу України Володимира Зеленського позбавити Коломойського українського громадянства.

Нагадаємо, що 6 серпня Міністерство юстиції США подало два цивільних позови до українських бізнесменів Ігорю Коломойському і Геннадію Боголюбову, в яких вимагає конфіскації об’єктів нерухомості.

Сам Коломойський заявляє, що нерухомість була придбана за власні кошти, отримані в 2007-2008 роках за угодою з компанією «Євраз», і з доходів від інших видів бізнесу, які зберігалися в «ПриватБанку».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.