• Ср. Чер 29th, 2022

Незалежна Служба Новин

Оперативно про головне

Прем’єр-міністр: Реформа фіскальних органів, інвестняні та діджиталізація сприятимуть покращенню інвестклімату в Україні

Тра 27, 2021

Реформа фіскальних органів, супровід інвесторів зі значними інвестиціями та діджиталізація сприятимуть покращенню інвестиційного клімату в Україні.

Про це зазначив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час заходу UkraineInvest Talks: Dnipro в межах робочої поїздки до Дніпропетровської області.

Прем’єр-міністр нагадав, що в Україні було утворено Бюро економічної безпеки, а також було реорганізовано роботу податкової та митниці у форматі двох єдиних юридичних осіб.

«Податкова почала демонструвати результати. Зараз на часі — реформа митниці. Ми вибудовуємо ризикоорієнтовану систему, щоб «білий» бізнес проходив митницю за лічені хвилини», — зазначив Денис Шмигаль.

Глава Уряду підкреслив, що наскрізною лінією реформи фіскальних органів є діджиталізація, яка на сьогодні є одним з найбільших інструментів боротьби з корупцією.

«Ми максимально усуваємо людський фактор, усуваємо чиновників та контролерів. Дія — це продукт, який демонструє, як цифрові послуги можуть покращити роботу державних сервісів та усунути корупцію. Президент України ще від початку своєї передвиборчої кампанії зазначав, що комп’ютер не може вимагати хабаря. Міністерство цифрової трансформації виконує візію Президента, й Україна сьогодні стає світовим лідером у частині цифровізації», — сказав Прем’єр-міністр.

Ще одним кроком до покращення інвестиційного клімату, за словами Дениса Шмигаля, є закон про «інвестиційних нянь», який був ухвалений за ініціативи Президента Володимира Зеленського.

«Вже сьогодні UkraineInvest напрацював відносини з низкою інвестиційними компаніями. Понад 15 компаній на загальну суму понад 1 млрд доларів хочуть отримати інвестиційний супровід в Україні», — підкреслив очільник Уряду.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.