• Ср. Чер 29th, 2022

Незалежна Служба Новин

Оперативно про головне

Представники бізнесу надали позитивну оцінку роботі Поліської митниці: Імпорт/Експорт

Бер 23, 2021

Для створення нових виробництв з українськими та іноземними інвестиціями важливою є спільна, системна робота бізнесу, влади, законотворців.

З цією метою на Рівненщині вчора відбулось засідання «круглого столу», в якому взяли участь представники бізнес компаній деревообробних та меблевих підприємств, представники Служби Віце-прем’єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України, Міністерства інфраструктури, Рівненської ОДА, народні депутати України, керівництво Поліської митниці Держмитслужби та Рівненського обласного управління лісового та мисливського господарства.

Захід організований за ініціативи народного депутата, заступника голови Комітету Верховної Ради України з питань фінансів, податкової та митної політики Олександр Ковальчук спільно з Рівненська агенція по залученню та обслуговуванню інвесторів ІнвестІнРівне.

Під час зустрічі деревообробники підкреслили: подальше залучення інвестицій у деревообробну і меблеву галузь Рівненщини залежить від стабільності роботи ринку деревини та законодавчого закріплення прозорих правил гри. Адже зараз переробники зіштовхнулись зі штучним браком сировини та деякими проблемами проведення аукціонів з продажу деревини.

За словами народного депутата від Рівненщини Олександра Ковальчука робота над законодавчим врегулюванням ринку деревини потребує ґрунтовних пропозицій за участю представників галузі, щоб в результаті отримати новий закон, який нормалізує роботу ринку на умовах чесної конкуренції та доступу до деревини.

На засіданні було розглянуто питання взаємодії підприємств імпортерів-експортерів з Поліською митницею.

Начальник Поліської митниці Держмитслужби Сергій Панчук наголосив, що митниця прагне бути надійним, прозорим партнером для бізнесу і громадян та подякував за стабільне наповнення державної скарбниці.

Керівник зазначив, що нещодавно набрав чинності закон України про запровадження інституту авторизованого економічного оператора (АЕО), тому порекомендував представникам бізнесу отримати авторизацію, підкресливши вигоди, які отримає підприємство від статусу АЕО, а саме спрощення декларування, право самостійно накладати пломби на транспортні засоби, економію часу, коштів.

На звернення народного депутата Олександра Ковальчука до представників бізнесу озвучити проблемні питання в роботі з митницею, присутні імпортери-експортери надали позитивну оцінку роботі Поліської митниці. В свою чергу начальник митниці зазначив, що за позитивними відгуками стоїть кропітка робота усього колективу митниці та готовність до співпраці з бізнес спільнотою та громадськістю.

Прес-служба Поліської митниці

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.