Поліською митницею упродовж січня виявлено 28 фактів порушення митних правил

Поліська митниця Держмитслужби повідомляє, що в результаті проведеної роботи у січні 2021 року до підрозділів Головного управління Національної поліції України направлено 11 повідомлень про протиправні діяння, що містять ознаки злочину передбаченого частиною 4 статті 358 Кримінального кодексу України.

Щодо адміністративних правопорушень, то в  січні  заведено 28 справ про порушення митних правил, вартість предметів порушення в яких склала більше 2 млн.грн. В звітному періоді заведено 2 справи, які віднесені до категорії резонансних. Зокрема, це  справи про порушення митних правил за ознаками ч. 1 статті 483 Митного кодексу України відносно громадян України, які ввозили на митну територію транспортні засоби за підробленими документами. Вартість предметів правопорушення у двох справах склала майже 700 тис. грн.

Щодо стану розгляду справ про порушеннями митних правил, то упродовж січня розглянуто 9 справ. На правопорушників у 8 справах накладено стягнень у вигляді штрафів на суму 101 тис. грн., стягнено штрафів на суму 62 тис. грн.

До Рівненського міського суду на розгляд направлено 8 справ про порушення митних правил на суму 12,3 млн. грн. Судом розглянуто 3 справи, у яких накладені адміністративні стягнення: застосовано конфіскацій на суму 452 тис. грн.; накладено штрафів – 452 тис. грн.; стягнено штрафів – 60 тис. грн.

Щодо міжнародної взаємодії з митними органами іноземних держав, то до іноземних митниць направлено 9 запитів через Департамент протидії митним правопорушенням та контрабанді Державної митної служби України, отримано 7 відповідей.   За результатами реалізації отриманої інформації від митних органів іноземних держав, заведено 15 адміністративних справ, у яких вартість предметів порушення склала 1,7 млн. грн.

РІВНЕНСЬКІ НОВИНИ

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.