Електронний захист зовнішнього польського кордону був посилений за допомогою додаткового захисту периметру. Перед новим 2021 роком завершено встановлення дев’яти нових комплектів. Вартість їх придбання становить 4,8 млн злотих.

Про це повідомляє Польська прикордонна служба.

Комплекси захисту периметра, придбані прикордонною службою, включають, серед іншого, сейсмічні датчики та камери перевірки тривоги. Хоча камери видно стороннім особам, лише співробітники Прикордонної служби знають місця розташування сейсмічних датчиків – закопаних у землю.

Сигнали тривоги від сейсмічних датчиків та зображення з камер надходять до приймачів, які співробітники Прикордонної служби беруть із собою на патрулювання, та до постів Прикордонної охорони.

Набори працюють самостійно – вони мають власні системи живлення та передачі даних, що забезпечує безперебійну роботу до 3 років. Обладнання дуже мобільне і може використовуватися в будь-яких умовах місцевості.

Нові комплекти захисту периметра співпрацюють з оптоелектронними системами, що використовуються прикордонною охороною та встановлюються на оглядових вежах. Коли периметрові набори встановлені поблизу оглядових веж, сигнали тривоги від сейсмічних датчиків автоматично змусять камери оптоелектронних систем рухатися до області, де сталася тривога.

Прикордонники використовують периметрію вже кілька років, це один із елементів електронного захисту кордону. Придбання нових наборів фінансувалось за рахунок “Програми модернізації поліції, прикордонної охорони, державної пожежної служби та Державної служби охорони на 2017–2020 роки”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *