• Чт. Жов 6th, 2022

Незалежна Служба Новин

Оперативно про головне

Наркокур’єри пересідають на потяги? Венесуелка сховала кокаїн в інтимному місці

Лют 6, 2022

Німецькі служби попередили, що контрабанда наркотиків з Нідерландів до Німеччини в потягах збільшується протягом кількох місяців. Серед кур’єрів так звані “мули”, які несуть у своєму тілі кокаїн. Нещодавно митники з Кельна затримали венесуелку, яка сховала 310 грамів наркотику в інтимному місці, а ямаєць сховав контрабандний «кокс» в шлунку.

Наразі в аеропортах затримували мулів або кур’єрів, які контрабандою перевозили наркотики в своїх тілах. Протягом десятиліть це був найпопулярніший спосіб контрабанди невеликих кількостей кокаїну з Південної Америки до Європи.

«Кокс» ховали в маленькі капсули, ковтали «мули» перед польотом, а потім вилучали природнім шляхом.

У новому столітті метод контрабанди був модифікований нігерійськими мафіозними організаціями, які вербували жінок для контрабанди. Ці, у свою чергу, ховали товар у інтимних місцях.

Обидва способи контрабанди є дуже небезпечними для кур’єрів через ризик розірвання обкладинки наркотиків і, як наслідок, передозування смертельним результатом. Проте «мулів» досі затримують в аеропортах по всій Європі, а також Азії.

Мули на доріжках

Виявляється, однак, що «мули» з’явилися на нових маршрутах. Митники в Кельні минулого року виявили, що спроби контрабанди наркотиків з Нідерландів потягом збільшуються.

Це може бути пов’язано з тим, що служби аеропортів вже чутливі до такого типу загроз, а автомагістралі з Нідерландів контролюються численними мобільними групами.

Останнім часом кельнська митниця натрапила на кілька спроб контрабанди наркотиків залізницею. Найбільше їх здивувала 38-річна венесуелька, яку роздягли після того, як спеціальний сканер виявив, що вона піддалася впливу кокаїну.

З’ясувалося, що жінка сховала в інтимному місці 310 грамів кокаїну дуже високої чистоти. Кілограм такого препарату коштує близько 40 тисяч євро.

Ще одним «мулом» виявився 42-річний ямайець. У його багажі митники виявили Bluetooth-динамік із 74 капсулами кокаїну. Ті самі, які ковтають наркокур’єри.

Тому чоловіка відправили в лікарню, де рентген показав, що в його шлунку було ще вісім таких «сюрпризів». Загалом він контрабандою перевіз понад 900 грамів кокаїну.

Джерело: ПОРТАЛ TVP.INFO, ZOLL.DE

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.