• Нд. Жов 17th, 2021

Незалежна Служба Новин

Оперативно про головне

Нардеп закликав президента перевірити статки всіх керівників митниць та пов’язаних з ними людей за останні 10 років

Кві 26, 2021

Народний депутат Олег Дунда (фракція “Слуга народу”) звернувся до президента України Володимира Зеленського та Ради національної безпеки і оборони з закликом перевірити статки всіх керівників митних органів України за останні 10 років.

“Я цілком підтримую президента і РНБО в їхньому бажанні очистити Україну від контрабанди та зацементованих за 30 років незалежності корупційних схем. Але вважаю, що самі по собі контрабандисти безсилі, якщо їм не допомагають держчиновники митної служби, котрі сидять у кабінетах. Ні для кого не є таємницею казкові статки керівників митної служби при дуже скромних офіційних доходах. Вважаю, що ми маємо комплексно підходити до питань контрабанди. І крім виявлення контрабандистів, необхідно перевірити декларації та майновий стан усіх керівників митних органів за останні 10 років, а також їхніх сімей, родичів і пов’язаних із ними людей”, – заявив Дунда, повідомляє прес-служба нардепа.

У зв’язку з цим він звернувся до президента і секретаря РНБО Олексія Данілова з пропозицію винести на найближче засідання РНБО питання про відповідні перевірки.

“У такий спосіб ми лікуватимемо хворобу під назвою “контрабанда” комплексно. Знайдемо не тільки наслідки, а і причини. А основне – митна служба очиститься від тих її представників, хто стоїть не на сторожі інтересів України та її народу, а лише дбає про свої корисливі матеріальні інтереси”, – зазначив Дунда.

Він наголосив, що розірвати контрабандні й корупційні ланцюжки можливо лише в разі комплексного відпрацювання всіх ланок цього ланцюга. І, відповідно, покарання мають зазнати всі учасники контрабандних схем незалежно від рангів, посад і прізвищ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.