• Пт. Жов 7th, 2022

Незалежна Служба Новин

Оперативно про головне

Мінфін: завершена основна частина тестування посадових осіб митних органів

Тра 25, 2021

Основну частину експериментального проєкту з тестування посадових осіб митних органів з питань кваліфікації та благонадійності завершено.

Матеріали за результатами тестування зараз узагальнюються комісіями та проходять аналітичну обробку. Незабаром підсумки проєкту будуть представлені громадськості.

Загалом тестування пройшли 9048 посадових осіб митної служби. Через хворобу та інші поважні причини не змогли взяти участь у тестуванні близько 400 осіб, що складає 4 %. Вони матимуть змогу пройти тестування разом з колегами, які мали негативні результати тесту на знання митного і антикорупційного законодавства та тесту на загальні здібності й будуть проходити їх повторно.

Відповідно до законодавства про державну службу та працю співробітникам будуть запропоновані посади в митницях. При пропонуванні таких посад буде враховуватись рівень професійної компетентності, засвідчений за результатами тестування. Для 75% посад митників буде запропоновано підписання контракту на три роки. Всі посадові особи митниць будуть призначатися з випробувальним терміном у 6 місяців. Під час випробувального терміну будуть здійснені заходи щодо моніторингу знань, навичок та благонадійності персоналу відповідно до результатів тестування.

Нагадаємо, що посадові особи митних органів проходили три рівні тестування:

• на знання митного та антикорупційного законодавства;

• на загальні здібності (зокрема, абстрактне, числове, вербальне мислення);

• на благонадійність, що є психологічним тестом, призначеним виявити посадових осіб із ризиками схильності до порушення встановлених правил та непродуктивної поведінки на робочому місці.

Проєкт реалізується Міністерством фінансів України і Державною митною службою. Експертну та організаційну підтримку в його реалізації надають Національне агентство України з питань державної служби, Посольство США та Представництво Міжнародної Організації з Міграції в Україні, а також експерти Консультативної місії Європейського Союзу в Україні (EUAM), Програма Європейського Союзу з підтримки управління державними фінансами в Україні (EU4PFM), Команди підтримки реформ при Міністерстві фінансів України.

Міністерство фінансів України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.