• Пт. Жов 7th, 2022

Незалежна Служба Новин

Оперативно про головне

Мінфін: “Найкращі результати з тестування показали Поліська, Буковинська, Дніпровська, Чорноморська та Енергетична митниці”

Лип 22, 2021

Понад половина митників показала позитивний результат на усіх трьох складових тестування, водночас 10,5% – не рекомендовані до продовження служби

Про це повідомила пресслужба Міністерства фінансів.

Згідно з повідомленням, за результатами експериментального проєкту з тестування посадовців митниці 56% показали позитивний результат із усіх трьох тестів проєкту: на знання митного й антикорупційного законодавства, тест на загальні здібності, тест на благонадійність. Водночас, 10,5% митників не рекомендовані до продовження служби.

За словами заступника міністра фінансів з питань європейської інтеграції Юрія Драганчука, професійні знання та доброчесність мають перевірятися системо, а відповідні наслідки для працівників митних органів, у разі проходження такої перевірки, мають бути чітко врегульовані на рівні закону. 

“Така системність має стати запорукою об’єктивності призначень на посаду і просування по службі”, – підкреслив Драганчук.

За інформацією Мінфіну, у тестуванні взяли участь 9 048 митників, 495 з яких отримали відмінний результат з усіх трьох тестів. Найбільший відсоток відмінників – на Буковинській та Поліській митницях.

Крім того, найвищий рівень благонадійності показала Поліська митниця у Хмельницькій області – 75%, Північна митниця у Чернігівській області – 65,3%, Київська митниця у Черкаській області – 69,5%, а найбільша кількість нерекомендованих до проходження служби осіб – на Азовській митниці (22,6%).

У відомстві додали, що найкращі результати з тестування на знання законодавства та на загальні здібності показали Поліська, Буковинська, Дніпровська, Чорноморська та Енергетична митниці – близько 90% службовців успішно здали тести.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.