• Ср. Чер 29th, 2022

Незалежна Служба Новин

Оперативно про головне

Михайло Товт: “Закарпатська митниця вживає заходи щодо протидії контрабанді на кордоні”

Бер 11, 2021

Вчора (10.03.21) за ініціативи української сторони відбулася двостороння зустріч на кордоні з Угорщиною за участі начальника Закарпатської митниці Держмитслужби Михайла Товта з керівництвом Захонської митниці.

Приводом для обговорення проблемних питань стало нещодавнє резонансне затримання угорськими митниками великої партії сигарет (майже мільйон пачок) у вантажівці, яка безперешкодно пройшла перевірку на українській стороні, і під керуванням співвітчизника прямувала до сусідньої держави.

Під час перемовин Михайло Товт наголосив, що наразі митниця спільно з правоохоронними органами краю вживає всі необхідні заходи щодо запобігання та протидії контрабанді на кордоні з встановленням та документуванням злочинної діяльності осіб, причетних до контрабандної діяльності.

Сторони домовилися й надалі здійснювати в установленому порядку обмін інформацією з митними органами іноземних держав з питань виявлення, розкриття, припинення й профілактики порушень законодавства у митній сфері у відповідності до міжнародних угод.
Також систематично здійснювати аналіз інформації про способи вчинення контрабанди й порушень митних правил, структури предметів правопорушень з метою усунення причин і умов їх вчинення, визначення можливих схем незаконного переміщення товарів і транспортних засобів через митний кордон України.

Прес-служба Закарпатської митниці

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.