• Пт. Сер 5th, 2022

Незалежна Служба Новин

Оперативно про головне

Митники з КММ викрили протиправну схему імпорту квітів на 6,6 млн грн

Вер 15, 2021

​​Координаційно-моніторингова митниця виявила схему незаконного імпорту товарів на загальну суму 6,6 млн грн

Співробітники Координаційно-моніторингової митниці здійснили перевірку законності ввезення з митної території Королівства Нідерланди на митну територію України квіткової продукції в асортименті, походженням з Європи, Колумбії та Еквадору.

У товаросупровідних документах зазначалося, що одержувачем та імпортером товару виступає українське товариство. Під час аналізу документів, поданих до митного оформлення, у митників виникли сумніви щодо законності здійснення зовнішньоекономічних операцій.

З цією метою, до митних органів Польщі та Королівства Нідерланди було направлено запити про надання взаємної адміністративної допомоги у проведенні перевірки дотримання законодавства України з питань митної справи при ввезені на митну територію України квіткової продукції, за результатами опрацювання яких встановлено розбіжності щодо вартості товару, фактичних даних стосовно відправника та одержувача товару.

Також, за результатами опрацювання відповіді митних органів іноземних держав встановлено, що в діях керівника української компанії-імпортера наявні ознаки порушення митних правил, зокрема:

  • переміщення товарів на загальну суму понад 6,6 млн грн через митний кордон України з приховуванням від митного контролю, шляхом подання митному органу як підстави для переміщення товарів документів, що містять неправдиві відомості щодо вартості квіткової продукції, фактичних даних стосовно відправників та отримувача.

Координаційно-моніторингова митниця склала чотири протоколи про порушення митних правил за ч. 1 ст. 483 Митного кодексу України, що передбачає накладення штрафу у розмірі сто відсотків вартості товару та його конфіскація.

Прес-служба ДМСУ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.