• Пт. Жов 7th, 2022

Незалежна Служба Новин

Оперативно про головне

Макаренко: “митниця потребує програмних та системних змін…”

Кві 7, 2021

Контрабанда, так званий сірий імпорт, це один з елементів всього того, що відбувається в тіньовому сегменті економіки нашої країни

Контрабанда та тіньова економіка є величезними проблемами для України, які формувалися в нашій країні всю історію незалежності. Про це розповів експерт митної справи, двічі екскерівник Митної служби України Анатолій Макаренко у програмі “монолог Макаренко” на Youtube.

«Контрабанда, так званий сірий імпорт, це один з елементів всього того, що відбувається в тіньовому сегменті економіки нашої країни. Митниця – це просто елемент державної машини і елемент наших з вами відносин протягом всієї історії розвитку країни і економіки», – акцентував колишній керівник Митної служби України.

Макаренко заявив, що митниця має потребу не тільки в репресивно-каральних заходах у відносинах близькомитного контрабандного простору, сірого простору, але митниця потребує й програмних, системних, серйозних та усвідомлених змін.

«Тільки після цих змін можливий той результат, на який ми всі розраховуємо. А ми розраховуємо на стійку, сильну, дієздатну державну структуру, яка буде забезпечувати суверенітет країни, економічну безпеку, безпеку громадян і тільки потім збирання податків. На жаль, сьогодні піраміда перевернута і на перше місце поставлене одне гасло: митниця давай грошей, митниця наповнюй бюджет!», – резюмував Анатолій Макаренко.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.