• Ср. Чер 29th, 2022

Незалежна Служба Новин

Оперативно про головне

Конкурси на посади категорії «А» офіційно стартували: оприлюднено перші вакансії для подачі документів

Бер 19, 2021

На єдиному порталі вакансій державної служби (https://career.gov.ua/) оприлюднено інформацію про початок конкурсного відбору на перші п’ять посад вищого корпусу державної служби.

Зокрема, мова йде про оголошення конкурсів на такі посади, як: Голова Державної податкової служби України, Голова Державної аудиторської служби України, Державний секретар Міністерства інфраструктури України, Голова Національної служби здоров’я та Голова державної інспекції архітектури і містобудування України.

Документи від кандидатів прийматимуться до 24 березня включно. Після перевірки документів кандидати будуть запрошені до наступного етапу конкурсного відбору – тестування (знання законодавства та тестування на абстрактне мислення).

Нагадаємо, що впродовж наступних півроку в Центрі оцінювання при НАДС пройде конкурсний відбір на 155 вакантних посад категорії «А». Про це, а також про етапи конкурсного відбору кандидатів, розповіла під час прес-конференції Голова НАДС Наталія Алюшина.

Оголошення конкурсів на вищі керівні посади держслужби відбуватиметься відповідно до орієнтовного графіку затвердження Кабінетом Міністрів України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.