• Ср. Тра 18th, 2022

Незалежна Служба Новин

Оперативно про головне

Київські митники затримали в «Борисполі» повну валізу прекурсорів

Жов 29, 2020

Вщент набиту препаратами з псевдоефедрином (прекурсором) валізу, сьогодні опівночі працівники Київської митниці Держмитслужби виявили у 23-річної українки, яка поверталася авіарейсом з Йорданії через аеропорт «Бориспіль».

Обравши для проходження митного контролю спрощену систему «зелений коридор», громадянка гарантувала, що не має товарів, які підпадають під встановлені законодавством заборони та обмеження для ввезення на митну територію України.

Однак, під час перевірки дорожньої валізи пасажирки, на сканері київські митники виявили медикаменти.

Лікарські засоби знаходилися у поліетиленових пакетах. Усього було виявлено понад 3 тис. блістерів препарату «TRIFED hikma» та 800 блістерів препарату «UNIFED».

Схоже, що для економії місця у багажі, дівчина всі препарати переміщувала без фабричної картонної упаковки, бо й особистих речей у її валізі не було.

Як з’ясувалося після проведення експрестесту, до складу лікарських засобів «TRIFED hikma» та «UNIFED» входить діюча речовина – Pseudoephedrine, яка належить до прекурсорів, обіг яких обмежено, і стосовно яких українським законодавством встановлюються заходи контролю.

На момент проходження митного контролю належним чином оформленої митної декларації дівчина не надала, за консультацією до працівників митниці не зверталася. Рецепта на переміщувані нею лікарські засоби не мала.

Таким чином в діях громадянки наявні порушення порядку проходження митного контролю в зонах спрощеного митного контролю.

Київською митницею складено протокол про порушення митних правил за ст.471 Митного кодексу України.

Медичні препарати вилучені до винесення судом рішення у справі.

Виявлення стало можливим у співпраці з СБУ та Державною прикордонною службою України.

Прес-центр Держмитслужби

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.