• Сб. Сер 6th, 2022

Незалежна Служба Новин

Оперативно про головне

Київському митнику повідомлено про підозру, виїжджав за кордон під час “липового” лікарняного

Лис 26, 2020

Посадовець митниці, прикриваючись «липовим» лікарняним, перебував за кордоном

За оперативним супроводом управління власної безпеки ГУ ДФС у Київській області та за процесуального керівництва Київської міської прокуратури вчора, 25 листопада, слідчими Територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Києві, повідомлено про підозру заступника начальника Київської митниці Держмитслужби у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 5 ст. 27, ч. 3 ст. 358, ч. 4 ст. 358 Кримінального кодексу України.

Про це повідомляє прес-служба ДФС.

Так, посадовець митниці протягом 2018-2020 років в порушення Інструкції про порядок видачі документів, що засвідчують тимчасову непрацездатність громадян, за попередньою домовленістю зі співробітниками медичних закладів, отримував завідомо підроблені документи, які засвідчують тимчасову непрацездатність, та в подальшому надавав за основним місцем роботи – до митниці ДФС з метою підтвердження законних підстав відсутності на робочому місці та незаконного отримання грошових коштів як відшкодування у зв’язку з тимчасовою непрацездатністю.

Складання та видача документів, що засвідчують тимчасову непрацездатність, здійснювалась без особистого огляду митника сімейним лікарем. Встановлено, що останній, під час відкриття лікарняних, перебував поза межами України та за межами населеного пункту, де знаходяться лікарські установи.

Зауважимо, що керівники Держмитслужби, митних органів, їх заступники, керівники митних постів, та їх заступники є носіями інформації з обмеженим доступом (спецдопуском до державної таємниці). Їх виїзд за межі території України регламентовано законодавчими актами.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.