• Вт. Тра 31st, 2022

Незалежна Служба Новин

Оперативно про головне

Керівництво Мінфіну та Держмитслужби ставлять під загрозу життя та здоров’я посадовців митних органів

Лис 28, 2020

На фоні невтішної тенденції із збільшенням кількості випадків захворюваності на коронавірус по всій країні, погіршенням загальної протиепідеміологічної ситуації, керівництво Міністерства фінансів та Держмитслужби своїми діями ставить під загрозу життя та здоров’я понад 10 тисяч працівників митниць, загрожуючи цим паралізувати діяльність всіх митних органів в Україні, прямо порушуючи всі карантинні приписи.

25 листопада керівництво Державної митної служби України за участю заступника Міністра фінансів з питань європейської інтеграції Юрія Драганчука провели з усіма митними установами відеоконференцію, де зокрема серед питань службової діяльності розглядалося питання проведення тестування працівників регіональних митниць та центрального апарату Служби.

На цій нараді, за вказівкою заступника Міністра фінансів, заступник Голови Держмитслужби Євген Єнтіс зобов’язав керівників всіх митних органів в терміновому порядку до кінця року провести повальне тестування всього особового складу, не заважаючи на те, що по всій країні запроваджуються жорсткі карантинні обмеження з метою запобігання стрімкому поширенню коронавірусу COVID-19.

Пане керівники, ну з вашим негативним бекграундом, щодо митників, байдужого ставлення до посадовців митниці, все зрозуміло, але, за порушення правил і норм, які запобігають інфекційним хворобам ще є і кримінальна відповідальність. Санкція, реальні терміни ув’язнення!

Але, це ще не все…

Крім того, що ви хочете зібрати під час суворого карантину всіх митників в одному, чи в декількох приміщеннях (час тестування лише одного працівника становить 3,5 години), є ще інша сторона медалі.

Зараз кінець року, і Уряд на кожному шляху кричить, що грошей в казні катма, тобто фіг да не фіга…, і при всьому цьому, своїми діями ви хочете паралізувати роботу організації, яка забезпечує життєдіяльність держави❓❗ Це ж, як ви торочите на кожному шляху, питання наповнення бюджету, фінансування тієї ж самої медицини, питання критичного імпорту, тощо…

І все це відбувається на фоні потуг Уряду
зменшити кількість контактів між людьми до мінімуму, щоб дати можливість “збити хвилю” поширення коронавірусної хвороби, для уникнення повного “локдаунду”, на який повторно вже пішли інші європейські країни❗

Так що, може спочатку будете головою думати, перед тим як щось чудити, а панове чиновники?! Тим більше, якщо це тестування не несе жодних юридичних наслідків, як ви зазначили своєю відповіддю на депутатський запит. То може потрібно почекати коли хвиля захворюваності впаде, і тоді проводити усілякі експерименти над митниками, чи грантові кошти жмуть кишеню, і їх треба освоїти (вкрасти), до кінця цього року?!!!

Джерело: Telegram канал Держмитслужба (Customs of Ukraine)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.