• Сб. Чер 19th, 2021

Незалежна Служба Новин

Оперативно про головне

З січня Податкова починає діяти в статусі єдиної юр. особи, а Митниця відтягує свій запуск в новому статусі

Гру 25, 2020

З першого січня 2021 року Державна податкова служба України починає свою діяльність у форматі єдиної юридичної особи, а Державна митна служба штучно гальмує повноцінний запуск своєї структури в новому статусі.

З 1 січня 2021 року територіальні органи ДПС, утворені як її відокремлені підрозділи, розпочинають здійснення повноважень та функцій територіальних органів ДПС, що ліквідуються як юридичні особи. Відповідний наказ підписано сьогодні, 24 грудня 2020 року, Головою ДПС Олексієм Любченком.

Про це повідомляє прес-служба Державної податкової служби України.

«Зроблено заключний крок щодо забезпечення функціонування ДПС у форматі єдиної юридичної особи. Виконано одну з пріоритетних задач, яка була визначена для ДПС низкою рішень Уряду та структурним маяком Меморандуму про економічну та фінансову політику з МВФ. З 1 січня наступного року ДПС починає функціонувати як єдина юридична особа», – зазначив Голова ДПС Олексій Любченко.

Тепер Державна податкова служба буде функціонувати як єдина юридична особа, що складається з центрального апарату та територіальних органів, утворених як її відокремлені підрозділи (без статусу юридичних осіб).

В аналогічному статусі свою діяльність з січня наступного року мала розпочати і Державна митна служба України, але через штучно створені причини, її запуск затримується.

Як повідомляють наші джерела, повноцінна діяльність Держмитслужби в статусі єдиної юридичної особи може розпочатися не раніше ніж лютий-березень 2021 року, а все через корупційні кадрові чвари, як всередині відомства, так і у вищих ешелонах влади.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.