• Чт. Жов 6th, 2022

Незалежна Служба Новин

Оперативно про головне

З кожною реформою митниці стає все гірше. І, в першу чергу, стає гірше митнику, – Берестенко (Відео)

Вер 27, 2021

Ті, хто схиляли митників збирати хабарі, пішли працювати в митницю, сподіваючись на те, що вони зможуть збирати для себе, – президент АМЕУ

Президент Асоціації міжнародних експедиторів України Віктор Берестенко у програмі Анатолія Макаренка  «Діалоги» розповів про ситуацію, яка нині склалася в митній системі.

«З кожною реформою митниці стає все гірше. І, в першу чергу, стає гірше митнику. Іноді просто хочеться обійняти і сказати: «Давайте стиснемо зуби і потерпимо». Ось просто, щиро і відверто говорять: ось, прийшла така рознарядка сьогодні. Ось тут ДБР, ось тут СБУ. Начальник дає завдання, а начальник посту – інше завдання. Як працювати в таких ситуаціях, невідомо», – говорить він.

Але є і позитивні моменти, відзначає Берестенко: «Добре, що є фахівці, є кадри, які можуть при політичній волі. Це модне слово, але я не згоден. Просто при наявності розуму у керівництва країни і усвідомленні того, наскільки важлива митна система і митниця, відновити це досить швидко».

На думку ведучого, захід загонів колишніх правоохоронців у митницю говорить про те, що крім калькулятора і вимагання, більше нічим у своєму житті вони не займалися.

Берестенко зазначає: «З приводу силовиків повністю згоден. Ми проходили це при люстрації прокуратури у 2014 – 15 роках. Куди вони потім зайшли? В екологію працювати. Зараз у нас колишні «есбеушники» пішли працювати в митницю. Тобто ті, хто схиляли митників збирати хабарі, пішли працювати в митницю, сподіваючись на те, що вони зможуть збирати для себе. Але у них за спинами, я вдячний необмеженій кількості антикорупційних органів, стоять ДБР і СБУ, які, я сподіваюся, не зможуть погодити ніякі схематози. Народжений повзати літати не зможе. Це відносно наших правоохоронців, на жаль. Хоча там теж є невелика кількість порядних людей», – підсумовує він.

Більш детально дивіться у відео👇

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.