• Пт. Чер 18th, 2021

Незалежна Служба Новин

Оперативно про головне

“Зелені” розпродають за безцінь природні ресурси і промисловий потенціал України. Турборежим їм потрібен, щоб ніхто не встиг отямитися

Бер 31, 2021

Нинішня українська влада знищує національну економіку і промисловий потенціал країни, вважає колишній голова Служби безпеки України, ексначальник Головного управління розвідки Міноборони Ігор Смешко.

Якщо це не державна зрада, то що це?

Молоді, некомпетентні, “зелені” в розумінні знань і досвіду, “безхатченки” в українському історичному сенсі, які зомбують населення популістськими і фальшивим гаслами, на кшталт “держава – неефективний власник”, послідовно знищують державу Україна. Шляхом розпродажу за безцінь її природних ресурсів і промислового потенціалу країни.

Увімкнений турборежим потрібен, щоб ніхто не встиг отямитися. Наслідком буде те, що народ України стане “ніким” на власній батьківській землі.

Спочатку нищать національну економіку України, її промисловий потенціал, приймають закони, які позбавлять народ власності найціннішим – землею. Клапан для випуску пари за галопуючого безробіття: “безвіз” – відтік найбільш активної частини населення з України і приплив дешевої робочої сили на Захід.

Зачистка похилих і недієздатних злидарськими пенсіями і напівголодним існуванням. Тонкого прошарку фахових і досвідчених професіоналів, які відчайдушно намагаються зупинити руйнацію і достукатися до влади, ніхто не чує. “Де ви були раніше? Ви ж були у владі. Ваш час минув. Дайте дорогу молодим”.

Допомагають і корумповані та олігархічні ЗМІ. Які дебілізують населення замість просвітницької діяльності. Шоу з другорядних питань замість обговорення питань стратегічного значення. Зокрема, не пояснюючи суспільству, що професійна еліта не має віку. Знання, досвід і фаховість – або є, або їх немає. Які не підтримують її та натомість популяризують професійне невігластво і хворобливу самозакоханість “сміливості незнання”.

Не пояснюючи народу України, що тільки політична влада має можливість ухвалювати стратегічні рішення. І обирати до неї потрібно, перш за все, не популістів і знавців “мовного жанру”, а фахових професіоналів. Які досягали своїх фахових висот не за “минулої влади”, а у професійному фаховому середовищі, яке до політичної влади в сенсі ухвалення політичних стратегічних рішень відношення не має.

Джерело: Игорь Смешко / Facebook

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.