• Сб. Чер 19th, 2021

Незалежна Служба Новин

Оперативно про головне

Звернення політичної партії “Сила і Честь” до виборців

Жов 22, 2020

Шановні друзі! В Україні закінчується передвиборча кампанія до місцевих виборів 2020 року.

Політична партія «Сила і Честь» вперше на рівні осередків областей, міст та районів бере активну участь у боротьбі за голоси виборців.

Ми тверезо оцінюємо ризики втрати незалежності держави на фоні кадрових призначень «високо мотивованих управлінців з низькою професійною компетенцією».

Ми прагнемо конструктивних та позитивних змін у державі. Ми – за патріотичну відповідальність щодо майбутнього України, за ефективне самоврядування та реальну децентралізацію, за розвиток малого та середньо бізнесу, за міцну економіку та армію.

Неухильне збільшення рейтингу партії та її лідера – це результати нашої спільної роботи з розбудови регіональної партійної інфраструктури та молодіжного крила партії, прискіпливого кадрового підбору, а також розширення кола волонтерських груп за непростих умов постійного тиску на політичну партію «Сила і Честь».

Вже стало за правило не включати в опитуваннях не тільки вуличних, районних, міських масштабів, а й загальнонаціонального рівня згадування партії «Сила і Честь» та її лідера Ігоря Смешка.

Є багато фактів коли ТВК безпідставно відмовляє у реєстрації нашим кандидатам, на адресу зареєстрованих кандидатів надходять погрози. З наближенням дня виборів конкуренти від погроз почали переходити до відвертого порушення закону – кримінальних дій.

Сьогодні, 21 жовтня, в м. Долина Івано-Франківської області після проведення зустрічі активістів партії політичної партії «Сила і Честь» з виборцями невідомою особою був обстріляний автомобіль керівника Долинського осередку партії. Було зроблено вісім пострілів з невідомої зброї. В автомобілі, який був обклеєний символікою партії «Сила і Честь» перебували керівник парторганізації та агітатор. На щастя, ніхто не постраждав. Поліція відреагувала миттєво – стрілець був затриманий, в його помешканні під час обшуку знайшли три пістолети. Проводиться розслідування.

Дещо раніше Івано-Франківський окружний адміністративний суд скасував рішення Долинської ТВК Івано-Франківської області, яким було відмовлено в реєстрації кандидатів у депутати до Долинської ОТГ від Івано-Франківської обласної організації ПП «Сила і Честь».

Обстріл машини з активістами політичної партії «Сила і Честь» – не перший випадок, який підпадає під дію Кримінального кодексу.

19 жовтня у кандидата в депутати міськради Обухова від ПП «Сила і Честь» Дмитра Зрайченка викрали авто і застосували фізичну силу з використанням холодної зброї. Кандидат у депутати отримав ножове поранення, численні забої спини, ребер та голови Напад, найімовірніше, пов’язаний з його активною громадянською позицією та політичною діяльністю, оскільки бізнесу у Дмитра Зрайченка немає.

Виборчим штабам партії також чиняться різноманітні перешкоди у веденні передвиборчої кампанії. Наприклад, у Тернополі пошкоджені і тривалий час не ремонтуються комунікаційні і електричні мережі, якими користуються обласний виборчий штаб і місцевий партійний осередок.

Низький рівень правової підготовки членів ТВК став однією з причин непоодиноких порушень виборчого законодавства України, спрямованих проти нашої політичної сили.

26 вересня 2020 року Уманською міською територіальною виборчою комісією Уманського району Черкаської області на підставі безглуздих і необґрунтованих припущень ухвалено протиправне рішення про відмову в реєстрації кандидатів у депутати від місцевої організації Політичної Партії «Сила і Честь».

У Харківському окружному адміністративному суді розглядається позовна заява Харківської обласної організації ПП «Сила і Честь» про скасування незаконного рішення Харківської міської ТВК щодо відмови місцевій організації партії у реєстрації її кандидатів у депутати Харківської міської ради.

До Дніпропетровського окружного адміністративного суду звернулися кандидати в депутати та на посаду селищного голови від Дніпропетровської обласної організації ПП «Сила і Честь» з позовами про скасування незаконного рішення Піщанської селищної ТВК Новомосковського району Дніпропетровської області про відмову у їх реєстрації.

1 жовтня 2020 року на Одещині під час передачі членові виборчкому частини неправомірної вигоди співробітники Служби безпеки України затримали керівника управління мерії у м. Подільську, який також є депутатом міськради. Посадовець за винагороду пропонував членові міського виборчкому не реєструвати кандидатів від ПП «Сила і Честь» та у майбутньому забезпечити позитивне голосування з лобістських питань його партії.

За наявною в СБ України інформацією, дії депутата координував один із керівників Одеської облради, який має спільні з діючим народним депутатом України бізнес-інтереси. Перемога на виборах у Подільську міськраду потрібної політсили мала б сприяти «розвитку» їхнього бізнесу. Триває досудове розслідування за частиною третьою статті 369 Кримінального кодексу України.

Наведені факти, на наш погляд, свідчать про те, що опоненти Політичної партії «Сила і Честь» вважають нас серйозним конкурентом, а ТВК (сформовані за новими правилами та процедурами) не в змозі повною мірою забезпечити організацію та проведення виборів, які дали б громадянам України впевненість у справедливості результатів голосування і довіру до новообраних органів місцевого самоврядування.

Але попри все, ми разом рухаємося до перемоги. У нас є Сила, Мудрість, Розум і Честь!

Дякуємо усім за постійну підтримку партї та нашого лідера – Ігор Смешко у соціальних медіа та на рівні комунікацій з нашими прихильниками.

Просимо максимальних репостів у соцмережах!

Один коментар до “Звернення політичної партії “Сила і Честь” до виборців”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.