• Чт. Сер 5th, 2021

Незалежна Служба Новин

Оперативно про головне

За останні роки до митниці замість романтиків прийшли працювати прагматики, які прийшли заробляти гроші…

Сер 7, 2020

Валерій Луговець, екс-співробітник митної служби України, громадський діяч, радник Асоціації «Український національний комітет Міжнародної торгової палати» (ICC Ukraine) з митних питань та спрощення процедур торгівлі, розповів про злочини в митній служі, і як співробітники СБУ також в цьому замішані.

Полный выпуск программы “Горячая линия” – “Реформа Державної митної служби України”, – смотрите тут 👇

Чому сьогодні митницю контролює така собі суміш нових та старих кадрів? Коли закінчиться перехідний період від старої до нової системи? Як живуть сьогодні митники, поки митниця, за оцінкою президента, перебуває в нокауті? І чи немає якоїсь залежності між неефективною боротьбою з контрабандою та способом життя самих митників і їхніх родичів? Чому державна митна служба України в січні-лютому поточного року не виконала план митних надходжень до державного бюджету, а також не ліквідувала повністю контрабанду? Та коли українську митницю перестануть називати найкорумпованішою?

В студії:

  • – Герман Тасліцький, український юрист і громадський діяч, керуючий партнер Юридичної компанії «Правозахист України», партнер юридичної фірми “CROWE LF UKRAINE”, директор Delta International Services”
  • – Ілля Несходовский, директор Інституту соціально-економічної трансформації
  • – Валерій Клочок, політичний та економічний експерт
  • – Ярослав Грегірчак, заступник бізнес-омбудсмена України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.