• Чт. Чер 30th, 2022

Незалежна Служба Новин

Оперативно про головне

Держмитслужба повідомляє про звільнення Пудрика з посади керівника Одеської митниці

Жов 21, 2020

​​В.о. начальника Одеської митниці Дениса Пудрика звільнено.

Про це повідомляє прес-служба Державної митної служби України.

Пряма мова ⬇️

“21 жовтня зі своєї посади звільнений виконуючий обов’язки начальника Одеської митниці Державної митної служби Денис Пудрик. На цю посаду п. Пудрик був призначений 21 серпня, зазначається в повідомленні.

Причиною звільнення є негативні результати роботи митниці упродовж двох місяців. Керівник не зміг налагодити організацію та контроль якісного виконання митних формальностей посадовими особами, що підтверджувалося інформацією автоматизованих систем. Зафіксовані численні випадки заниження вартості імпортованих товарів. Так, за 17 календарних днів жовтня на Одеській митниці спостерігалося загальне зниження рівня митної вартості товарів на 15%, податкового навантаження на одиницю імпорту — на 11,6%.

Це стало причиною недоотримання державним бюджетом законних платежів, що є головним індикатором прозорої та ефективної роботи митної системи.

У зв’язку із встановленими фактами Державна митна служба ініціює повний аудит роботи Одеської митниці. Його висновки будуть оголошені після закінчення перевірки”.

Поточнимо, зазначене вище повідомлення прес-служби Держмитслужби дещо некоректне. Пан Пудрик не звільнений з посади, йому лише згідно наказу Держмитслужби припинено виконання обов’язків за посадою начальника Одеської митниці, в якій він і досі залишається заступником начальника митниці.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.