• Сб. Чер 19th, 2021

Незалежна Служба Новин

Оперативно про головне

ДПС ОЛЕКСІЯ ЛЮБЧЕНКА ВЕДЕ ПОДАТКОВИЙ ТЕРОР – ЗМІ

Вер 29, 2020

Державна податкова служба під керівництвом Олексія Любченка та з відома міністра фінансів Сергія Марченка займається відвертим податковим терором бізнесу.  

Про це пишуть журналісти в статті на сайті видання Dubinsky.pro.

“Державна податкова служба, як орган центральної влади, без відома політичного керівництва країни, без внесення депутатами відповідних правок до бюджету країни, починає збільшувати податкове навантаження на підприємців, про що говорять офіційні цифри надходжень до бюджету. Любченко самовільно підвищує плани зборів своїм територіальним підрозділам незважаючи на те, що затверджені раніше цифри значно нижчі”, – зазначають автори статті.

За даними видання, в період з травня по вересень 2020 року податківці в регіонах додатково зібрали близько 18 млрд грн з реального бізнесу. Це відбувається в умовах глибокої кризи. 

план надходжень до бюджету
Сайт Олександра Дубінського

“У той же час, Любченко не забуває про свої схеми скруток з ПДВ. Схеми нарощуються не тільки з метою збільшення заробітків Любченко/Марченко, а й щоб довше утриматися в своїх кріслах. Адже потрібно показати позитивні результати своєї роботи. Для цього і стали активніше душити бізнес в розпал епідемії. Щоб покрити недонадходження від Держмитслужби і перекрити схеми”, – йдеться в статті.

Автори зазначають, що на митниці все зовсім погано: за останні півроку там змінилося три керівники, що негативно позначилося на керованості, а також призвело до небувалого збільшення контрабандних (неоподатковуваних податками) потоків.

“Щоб хоч якось наповнювати бюджет, Мінфін вирішив перекрити недонадходження від митниці, відданої на роздертя місцевим царькам і великим фінансово-промисловим групам, перевиконанням урізаного плану податкової. Ну а те, що Любченко не з чуток знає “азаровські методи” видавлювання грошей з бізнесу, було давно зрозуміло. Він і команду під себе формував зі старих кадрів – Євген Олейников, Наталія Рубан, Наталія Калениченко”, – зазначають журналісти. 

У матеріалі сказано, що співробітники регіональних податкових, які отримали команду “фас” на додаткові 18 млрд грн, в прямому сенсі бігають і кошмарять бізнес. “Щоб вгамувати апетити центрального апарату ДПС, прикрити податкову корупцію і бардак на митниці”, – пишуть автори статті.

У матеріалі також вказується на скандальну історію про керівника ГУ ДПС в Тернопільській області, якого взяли на хабарі в $40 тис. “Очевидно, що він не боявся відкрито вимагати гроші, адже вказівка була прямо зверху”, – кажуть автори статті. 

Як раніше повідомлялося, від травня до серпня обсяг фіктивного ПДВ в Україні зріс з 2 до 3,5 млрд грн.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.