• Чт. Чер 30th, 2022

Незалежна Служба Новин

Оперативно про головне

В справі по факту вбивства керівника Миколаївської митниці зникли арештовані гроші

Сер 19, 2020

У Миколаєві старший слідчий в особливо важливих справах вкрав у підозрюваного $12 тисяч і безкарно звільнився.

В кримінальному провадженні за фактом вбивства колишнього керівника Миколаївської митниці Артура Полякова зникли арештовані гроші, які були вилучені у підозрюваного Олександра Фільцева під час обушку.

Про це стало відомо з відповіді Миколаївської місцевої прокуратури №1 на запит адвоката Олега Гарника.

Так, Гарник поцікався в прокуратури долею грошей, які були вилучені у домі його підзахисного під час обшуку у квітні 2018 року.

З відповіді прокуратури стало відомо, що дійсно, 10 квітня 2018 року під час досудового розслідування у підозрюваного Олександра Фільцева був проведений обшук. Прокуратура заявляє, що були вилучені 10304 доларів та 66378 гривень, які були розділені на різні сейф-пакети.

Ці кошти, за даними прокуратури, зберігались у сейфі старшого слідчого в особливо важивих справах ГУ НП в Миколаївській області Щербицького Ю.М. 15 липня 2020 року з’ясувалось, що Щербицький привласнив частину вилучених у помешканні Фільцева грошей, аргументуючи це тим, що йому терміново знадобились гроші на лікування дівчини. Він зізнався у тому, що власноруч розірвав сейф-пакети та взяв з грошей, на які було накладено арешт, приблизно 50 000 гривень.

А наступного дня, 16 липня 2020 року, Щербицький звільнився зі служби за власним бажанням.

В результаті, повідомляє прокуратура, два сейф-пакети, що перебували на зберіганні в Щербицького і в яких мали б зберігатись 10 000 доларів та 1 000 гривень зникли і їхнє місцезнаходження невідоме.

У іншому сейф- пакеті, в якому мали б знаходитися вилучені за місцем проживання Фільцева 59 556 гривень, виявлено лише 1 423 гривні.

З цього приводу проводиться досудове розслідування.

Адвокат Олег Гарник стверджує, що поліція і прокуратура намагалися приховати цей ганебний випадок від сторони захисту і потерпілого у справі.

Джерело: Повінь

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.