• Пт. Чер 18th, 2021

Незалежна Служба Новин

Оперативно про головне

Волинські митники вилучили одяг вогнеборців, який везли під виглядом гуманітарки

Тра 25, 2021

Працівниками Волинської митниці Держмитслужби спільно з УСБУ у Волинській області попереджена спробу ввезення спеціального одягу вогнеборців під виглядом «гуманітарної допомоги».

Громадянин України в’їхав вантажним автомобілем «Renault» в зону митного поста «Доманове» з вантажем «гуманітарна допомога». До митного контролю згаданим громадянином було подано товаросупровідні документи відповідно яких переміщується вантаж «одяг, бувший у використанні». Отримувачем даного товару являлась українська благодійна організація.

В результаті повного митного огляду зазначеного транспортного засобу, встановлено невідповідність наявного вантажу до інформації наданої в товаросупровідних документа, поданих до митного контролю. Разом з вживаним одягом у вантажному відсіку автомобіля переміщувалось нові комплекти спеціальних засобів та одягу пожежників загальною вартістю понад 621 тисяча гривень.

Таким чином відправник, громадянин Республіки Естонія, з приховуванням від митного контролю, намагався незаконно ввезти товар на митну територію України.
Зазначені дії мають ознаки порушення митних правил, передбаченого ч.1 ст. 483 Митного кодексу України.

Працівниками Волинської митниці Держмитслужби складено протокол про порушення митних правил, відповідно до якого товар вартість понад 621 тисячу гривень вилучено до рішення суду.

Крім того, на цьому ж митному посту митниками виявлено незадеклароване медичне обладнання на суму понад мільйон гривень.

Прямуючи в напрямку «в’їзд в Україну» в зону митного контролю м/п «Доманове» Волинської митниці Держмитслужби по смузі руху «зелений коридор» заїхав транспортний засіб марки «Ford Transit», під керуванням громадянина України.

В результаті повного митного огляду зазначеного автомобіля, в багажному відділенні, виявлено незадеклароване медичне обладнання, загальною вартістю 1 049,9 тисяч гривень.

Таким чином громадянин України, не заявив за встановленою формою точних та достовірних відомостей щодо наявного вантажу чим порушив митні правила за ознакою статті 472 Митного кодексу України.

Відтак, товар вартістю понад мільйон гривень вилучено до рішення суду.

Прес-служба ДМСУ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.