Бізнес дякує керівництву Поліської митниці за відкритість та готовність до співпраці

В Поліській митниці проведено засідання «круглого столу» з представниками громадськості

Сьогодні відбулась зустріч керівництва Поліської митниці Держмитслужби з Головою Ради Територіального відділення Всеукраїнської громадської організації «Асоціація платників податків України» у Рівненській області Маріяном Годою, та директором виконавчої дирекції відділення Ларисою Садовою.

Начальник Поліської митниці Держмитслужби Сергій Панчук зазначив: «Головна мета таких заходів – забезпечення сприятливих умов для діяльності суб’єктів зовнішньоекономічної діяльності, обговорення проблемних питань та інформування щодо змін у митному законодавстві. Сергій Панчук наголосив про пріоритети в роботі митниці – це виконання доходів бюджету та продовження трансформації митниці у ефективну сервісну службу європейського зразка.

Серед питань, які були винесені на обговорення – взаємодія митниці та підприємств під час здійснення митного контролю та митного оформлення експортно-імпортних операцій, особливості впровадження загальної декларації прибуття з 7 листопада та шляхи вирішення проблемних питань.

Голова Ради ТВ АППУ в Рівненській області Маріян Года відмітив, що перед митницею поставлене завдання – забезпечення економічної безпеки держави, тому зворотній зв’язок з бізнесом та громадськістю є надважливим. Завдання такого діалогу – виявлення перешкод при здійсненні зовнішньоекономічної діяльності та розробка заходів зі сприяння торгівлі на національному та регіональному рівнях. Саме з цією метою в Асоціації платників податків України створений Директорат з питань митної політики, основним завданням якого є напрацювання механізмів постійного моніторингу та аналізу стану здійснення процедур митного контролю й митного оформлення.

Директор виконавчої дирекції ТВ АППУ Лариса Садова підтвердила важлививість практик застосування на регіональному рівні державної митної політики, зміни регуляторного середовища по спрощенню процедур торгівлі та реалізації повноцінного партнерства між митницею та суб’єктами ЗЕД. Вона подякувала керівництву Поліської митниці за відкритість та готовність до співпраці.

На завершення робочої зустрічі її учасники домовилися про подальшу взаємодію та підписали План спільних заходів між ТВ АППУ та Поліською митницею Держмитслужби.

Довідково: ВГО АППУ є одним з потужних осередків громадянського суспільства у сфері податків та фінансів, впливовим партнером держави. Понад 20 років ВГО АППУ представляє і захищає інтереси малого, середнього та великого бізнесу всіх ключових секторів економіки по всій Україні. Сьогодні АППУ об’єднує понад 3254 платників податків — членів Асоціації, на підприємствах яких працює біля 2 млн. громадян України.

Прес-служба Поліської митниці

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.