• Вт. Жов 26th, 2021

Незалежна Служба Новин

Оперативно про головне

Європейська бізнес асоціація скаржиться на затримки митного оформлення вантажів

Вер 4, 2020

У період з 1 по 3 вересня 2020 року від бізнесу почали надходити скарги на затримки митного оформлення вантажів, пов’язаних із контролем митної вартості товарів.

Про це повідомляє Європейська бізнес асоціація на своїй сторінці у Facebook.

Виходячи з аналізу інформації від компаній-членів Асоціації, лише впродовж цього періоду на митних постах Галицької та Київської митниць у затримці митного оформлення перебувають більше 150 вантажних автомобілів із товарами та сировиною, необхідними для виконання виробничих цілей бізнесу.

З отриманої інформації, такі затримки пов’язані із контролем митної вартості товарів та перевіркою відомостей щодо митної вартості заявлених товарів на рівні профільного департаменту центрального апарату Державної митної служби України.

European Business Association звертається до т.в.о. Голови Держмитслужби Андрія Павловського із закликом врегулювати дану ситуацію, аби прозорі компанії мали можливість і надалі працювати. Крім того, бізнес пропонує найближчим часом провести спільну зустріч, аби налагодити конструктивний діалог і припинення блокування підприємницької діяльності.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.