ШВАКНУТІ НА ВСЮ ГОЛОВУ, або як ДФС недолуго намагається регулювати вартість розмитнення Євроблях (Аудіозапис)

Митниця за те, щоб правила при оцінці автомобілів європейської реєстрації (євроблях) для всіх були рівні, про це зазначив у спілкуванні з в.о. заступником голови Державної фіскальної служби України паном В.Кривіцьким начальник Закарпатської митниці.

У цивілізованих країнах Schwacke – це каталог цін на транспортні засоби, призначений для досить вузького кола автоекспертів. В Україні шваке – це діагноз теперішньому керівництву залишків митної служби. Бо вони реально на голову швакнуті. Тема “євроблях” і так смердюча, а ці діячі лише добавляють одору з оцінкою вартості блях при митному оформленні.

Уривок аудіозапису із нещодавнього селектору під головуванням Віктора Кривіцького по темі оформлення євроблях, яке представили виданню Bloginside.in.ua, дозволяє скласти загальне уявлення про професійний рівень і культуру спілкування швакнутих.

Кривицький настирливо наполягає на тому, що та методика оцінки транспортних засобів (євроблях) яку запропонував Центральний апарат ДФС є єдино правильною, та не обговорюється.

Якщо із митної оцінки б/у авто вони зробили такий цирк, що вже казати про більш серйозні питання…, наприклад реформування митних органів та ліквідацію корупційного монстра – Фіскальної служби.

Schwacke – не більш і не менш як джерело інформації при аналізі ризиків під час контролю митної вартості вживаних автомобілів. Багатьох факторів (наприклад реальний технічний стан, укомплектованість) каталог не може врахувати повною мірою.

А начальник митниці, який намагався довести цю тезу до швакнутих, на наш погляд – молодець! Але на превеликий жаль швакнуті і здоровий глузд – поняття несумісні.

Це той випадок коли заступник голови ДФС не є фахівцем з митної справи, і це є дуже небезпечним, хочеться сказати прецедентом (але це не так, це вже правило).

Аудіо версія розмови начальника Закарпатської митниці з в.о. заступником голови ДФС:

 

Довідково:  див правила визначення митної вартості вживаних авто (після 39 сторінки).

Файл PDF 16-Practical-Guidelines-for-Valuation-Control-2015-FINAL-EN

17 thoughts on “ШВАКНУТІ НА ВСЮ ГОЛОВУ, або як ДФС недолуго намагається регулювати вартість розмитнення Євроблях (Аудіозапис)

 1. То шо за наїзди,у мене авто з іноземною регістрацією,на руках дитина -інвалід,я два роки збирала 1500 доларів,щоб купити машину,а тепер при пенсії по входу за інвалідом в 2170 грн скільки ще років збирати на розмитнення?Ви йдете людям на уступки?Дайте мені ваші дві зарплати,а я дам вам свої доходи 2170 ,даю 💯 %,що за три місяці з вашою зарплатою,я розмитнювати своє авто

 2. Потрібно не розмитнювати, а ці гроші зібрати і поїхати в Київ і всім ще раз дати по рогам і всіх їх арештували, позабирати в них все що мають, зрозумійте ми самі робимо їх сильнішими ми ім даєм гроші, поки ми всі їх не поженем нічого і ніколи не змінеться, Слава Україні!

  1. Достатньо впіймати і дати по рогам от о цьому, який не вміє навіть зі своїми підлеглими спілкуватись. Реально. Відмителити як слід та оставити записку за що його так. Полежить місяці 4 в лікарні, відійде, та може дійде до нього що він робить не так, як треба для людей робити. А якщо не дійде, так повторити процедуру люстрації. Тоджі вже точно дійде.

 3. И такие дебилы при власти решают на свое усмотрение каким способом выдоить побольше у народа денег. Ни культуры разговора, ни адекватного обсуждения. Кривицкий неуравновешенное хамло, которое пытается доказать свою правоту не аргументами а криком

 4. А як можуть пенсіонери і інваліди мають платити таку ошалешену вартість дешевого авта в двараза дорожче розмитнення?Держава ненадає авта інвалідам -що має робити а наоборот хоче здерти гроші яких у них немає? Фіскальний геноцид українців!Жах!Де таке є в якій країні таке здирницький геноцид репресій!?

 5. Той самодур Кривіцький, собі ще не таке позволяє, тому що його криша Гройсман. І поки вони при владі, митницю вони будуть розглядати як свою приватну фірму. Одне тішить, що їм ще не довго залишилось. І до літака добіжать не всі, та і куди їм тікати, будь-яка цивілізована країна видасть, а в Рашці їм місця нема.

 6. Слуга народа сильно вызывающе ведёт себя, ещё и на суржике пизд.т, если он не понял, что ему хотел объяснить начальник томожни, то я попробую объяснить, сейчас речь идёт о том, будут эти авто оформлять и бюджет существенно пополнится или бюджет вообще ничего не получит!!!!! Во втором варианте, люди перекроют все пункты пропуска, центр Киева, а резиденции самых грамотных слуг зальют фекалиями, если это не поможет, то их начнут вешать!!!))) Вот и все, что нужно усвоить…

  1. Кривіцький – абориген, зразок порошенківських служак. Тупий, нікчемний, неосвічений, некультурний. Як таке бидло може займати високий пост? Його кредо: я начальник – ти дурак.

 7. Я як експерт, оцінювач, скажу що то є тупе в цій сфері бидло, яке людей рахує за гівно.

 8. Круто, машина была куплена за 200евро оценка 3500 какого х…я так происходит!!! Зачем я была платит больше налога!!! Обдералова Народа.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *