На Буковині патрульні поліцейські «кришували» контрабанду на кордоні

Патрульних затримали працівники СБУ, після отримання 1000 доларів. Поліцейські спробували утекти на службовому авто, але марно. Після погоні від Порубного до Глибочка їх таки затримали.

30 жовтня ввечері на трасі Чернівці-Порубне співробітники СБУ та військової прокуратури затримали двох поліцейських під час отримання неправомірної вигоди в розмірі 1000 у.о. за “кришування” перевезення цигарок.

Як стало відомо телеканалу ТВА з власних джерел, поліціянти з Порубного втікали через Глибоку. Їх затримали в Глибочку. Є інформація, що вони вже втретє брали гроші за подібні “послуги”.

Про те, що патрульна поліція Чернівців забезпечує супровід контрабанди автошляхами усі знають в області давно. Щоправда ті місцеві правоохоронці, кого ця інформація мала б зацікавити, робили вигляд, що нічого не відбувається. Ось і вчора, за нашою інформацією, працювали працівники СБУ з іншої області.

Перший серйозний дзвоник для керівника патрульних Шкроба та його підлеглих прозвучав пару тижнів тому, коли в Румунії перевернулась фура з контрабандними цигарками, що спокійно пройшла нашу митницю. Тоді ЗМІ писали про те, що фура з контрабандою заїхала на митницю у супроводі патрульної поліції. Але як бачимо патрульні поліцейські не зробили висновків і, відчуваючи свою безкарність, продовжили «кришувати» контрабанду.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *