В Єврокомісії розповіли, як Україна виконує угоду про асоціацію з ЄС

Єврокомісар з питань розширення та політики сусідства Йоганнес Ган передав прем’єр-міністру України Володимиру Гройсману звіт про імплементацію Угоди про асоціацію між Україною та ЄС за 2018 рік.

Єврокомісар бачить прогрес в реформах децентралізації, охорони здоров’я, держуправління і освіти, повідомляє gazeta.ua.

«Всі завжди критикують сфери, де є недоліки, і такі сфери є. Але якщо мова йде про охорону здоров’я, децентралізацію, реформу державного управління, освіти, то було досягнуто значного прогресу», – заявив Ган.

Крім того, в звіті також вказують на проведення реформ, які єврокомісар назвав особливо складними: пенсійного забезпечення, охорони здоров’я та освіти. А реформи держуправління і децентралізації, за його словами, «продовжують стабільно впроваджуватися».

У звіті Єврокомісії підкреслили, що підготовка до президентських і парламентських виборів не повинна вплинути на процес реформ.

«Істотно важливо, щоб українська влада зберегла і посилила темп реформ, включаючи боротьбу проти корупції, перед президентськими і парламентськими виборами», – йдеться в звіті.

Як раніше повідомлялося, європейський комісар з Європейської політики сусідства та перемовин про розширення Йоганнес Ган та координатор системи ООН, постійний представник Програми Розвитку ООН в Україні Оснат Лубрані підписали угоду щодо Програми допомоги Сходу України на загальну суму 50 млн євро.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *