Ветеран АТО – “євробляхерам”: “Той хто не дурить державу, а платить податки ідіот?”

До євробляхерів я маю просте і дебеле питання. Якщо вони свято переконані в тому, що вони – праві, то нехай чесно і відверто скажуть мені, що я – ідіот.

Я їзджу на машині купленій легально – у салоні. Я офіційно, за законом поставив своє авто на реєстрацію. Я сплатив при цьому всі податки і внески, яких вимагала держава. В разі ДТП мені машину не сховати – я кругом проходжу по базах.

Скажіть – я ідіот? Ну, можна ж було взяти машину на блясі, і не мати головного болю. Скажіть чесно, що мене ви вважаєте лохом вухастим, який платить державі податки, замість її дурити.

Заодно скажіть це тим сотням тисяч українців, які купують свої машини легально, що ми всі – ідіоти. Що правильний стиль життя – “є профіт, і є лох” і “спіймав лоша – души не спіша”.

Що зараз, ходячи по тротуарах прокладених з наших податків, їздячи дорогами прокладеними на наші податки, викликаючи патрульних що існують на наші податки, себе ви відчуваєте розумними людьми, які державу обдурили, а нас – лохами вухастими. Бо ми сплатили всі потрібні збори, а ви – ні.

Ви ж розумні, правда?

Чи ви так не вважаєте? Тоді визнайте, що державі ви заплатити все ж таки мусите. Бо інакше у мене виникає питання, звідки така несправедливість вже до мене? Чому дурити державу вигідніше, ніж дотримуватися закону? Чим ви принципово кращі за мене?

Чому дотримуючись закону, я мушу страждати? Хто з нас руйнує державу, я – виконуючи закони, чи ви – коли її обшахраюєте?

Якщо ж ви вважаєте мене ідіотом – право ваше. Тільки не соромтеся.

Скажіть це відверто. Ну ж бо!

Дмитро “Калинчук” Вовнянко

Джерело

2 thoughts on “Ветеран АТО – “євробляхерам”: “Той хто не дурить державу, а платить податки ідіот?”

  1. 100% стаття по держзамовленню. Які тротуари, які дороги? Де ви їх бачили в Україні? А от маєтки держмужів виростають, як гриби у три поверхи. От куди йдуть наші податки. Раз ми в Європі, то і розмитнення потрібно, щоб було по європейським правилам, а не по тим непосильним, здирницьким тарифам, котрі діють в нас

    1. Та ти хочеш сказити, що якщо хтось ворує, боротися потрібно не з ним…а разом з ним обдирати державу! І при чому- держзамовлення? Ти ж перший при нагоді побіжиш вимагати у держави срціальних благ! Звідки вони візьмуться, як не з податків! Немає грошей на чесну машину? – ходи пішки!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *