Китай зацікавився будівництвом вантажних терміналів на українському кордоні

Китай планує інвестиційні проекти зі створення мультимодальних вантажних терміналів в Країні на кордоні з ЄС. Про це йдеться в повідомленні Мінінфраструктури.

Нещодавно в Пекіні пройшла зустріч заступника міністра інфраструктури України з питань європейської інтеграції Віктора Довганя з віце-прем’єр-міністром КНР Лю Хе, керівництвом Державного комітету розвитку і реформ, а також міністерств транспорту та комерції Китаю в рамках транспортної ініціативи “Один пояс – один шлях”. На зустрічі наголошувалося на необхідності розвитку транзиту з Китаю в ЄС.

“Китайська сторона зазначила, що в цьому році було перевезено 6500 контейнерів в Австрію і зростає вантажопотік щодо Транскаспійського міжнародного транспортного маршруту. Плануються інвестиційні проекти зі створення мультимодальних терміналів на кордоні з ЄС (Львів, Ковель та Ужгород)”, – наголошується в повідомленні Мінінфраструктури.

Крім того, Мінінфраструктури заявляє про досягнення домовленостей про підписання угоди про автомобільний транспорт між Україною і Китаєм. Дана Угода дозволить компаніям обох країн здійснювати перевезення на території іншої держави незалежно від встановлених маршрутів, виходячи з потреби логістики і торгівлі.

В рамках стратегічного партнерства між Україною і КНР китайська сторона поінформувала Мінінфраструктури про підготовку CRBC (China Road and Bridge Corporation) проектів будівництва моста через Дніпро у Кременчука та бетонної дороги 1-ї категорії Одеса-Миколаїв-Херсон.

Також, китайська сторона заявила про готовність Cofco (Китайська національна зернова, масло і продовольча корпорація) інвестувати в причальні потужності Миколаївського порту і річкову логістику до 30 млн. доларів.

Крім того, CRRC (Сhina railway rolling corporation) готує пропозицію по лізингу і спільному підприємству з виробництва електричних локомотивів для “Укрзалізниці”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *