В ЄС оприлюднили кількість українців, які “втекли”: тягне на кілька великих міст (+Відео)

Найбільша кількість українців виїхала за кордон в надії знайти роботу

Українці посіли перше місце за кількістю отриманих дозволів на проживання в країнах Євросоюзу.

Про це свідчать дані Європейської статистики.

У минулому році громадяни України отримали 662 тисячі видів на проживання в Європейському Союзі. Найбільшу кількість видів на проживання громадяни України отримали в Польщі – 88% від загального числа, в Чехії – 2,8% і в Угорщині – 1,1%.

Як свідчать дані статистики, в 90% випадків причиною видачі українцям посвідки на проживання в ЄС виявилося працевлаштування.

У 2016 році українцям видали 580 тисяч дозволів на проживання, в 2015 – 500 тисяч видів. В цілому ця цифра вже сягає 1,75 млн. Як припускають в Євростаті, в 2018 році ситуація не зміниться. А значить, в 2019 році можна буде констатувати, що за кордоном знаходяться 2,3-2,4 млн українців.

Раніше ми повідомляли, що кількість мігрантів з України збільшилася в тричі. Генеральний прокурор Юрій Луценко заявив, що з України з початку року виїхали 600 тисяч чоловік.

«Сьогодні всі плачуть, що немає робочої сили, тому що, мовляв, українці виїжджають за кордон. Я хочу, щоб ви знали цифри. Це неправда, що мільйони українців покинули країну», – заявив він під час виступу в Українському католицькому університеті у четвер.

заробитчане паспорт

За словами Луценка, на минулому тижні він отримав актуальні дані про міграцію за 9 місяців 2018 року.

«Різниця між тими, хто виїхав і в’їхав в минулому році, була 200 тисяч, які там залишилися. У цьому році – 600 з хвостиком. Так, це в три рази більше, але це не мільйон », – заявив він.

Генпрокурор підкреслив, що в сусідніх країнах ситуація не краща.

«З Польщі виїхало шість мільйонів на заробітки туди, далі. З Прибалтики і Центральної Європи, думаю, теж досить багато людей», – сказав він.

Луценко додав, що бачить в такій міграції не тільки негатив, а й позитивні моменти.

«Ми нарешті досягли єдності зі своїм цивілізаційним простором. Це ще на Майдані здавалося дивом», – сказав він.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *