Загалом 66 років тюрми – вирок угорського суду банді за контрабанду сигарет з України

Загалом 66 років в’язниці отримали контрабандисти, які створили злочинне організоване угрупування і переправляли на човні сигарети з України в Угорщину.

Таке рішення виніс окружний суд м. Ніредьгаза (Угорщина). Зокрема двоє організаторів та замовник переправлення контрабанди отримали строк у 6-ть, 9-ть та 7,5 років ув’язнення. Інші обвинувачені були засуджені до тюремного ув’язнення на строк від одного до шести років, повідомляє Mukachevo.net.

Відомо, що злочинна організація діяла у 2015 році, її члени регулярно переправляли човном через річку Тиса контрабандні цигарки. Злочинці використовували мобільні телефони, зареєстровані на інші особи, під час розмов використовували замість імен псевдоніми, а також користувалися українським радіоприймачем.

Одна частина угрупування займалася доставкою та продажем сигарет на “чорному ринку”. Інші – спостерігали за кордоном, підтримували зв’язок з українською стороною.

Зафіксовано, що підсудні разом з іншими невідомими спільниками загалом ввезли на територію Угорщини щонайменше 53.477 пачок сигарет, завдаючи шкоди бюджету країна на суму майже 40 мільйонів форинтів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *