Wschodnik: “в Україні збільшився тиск на незалежних журналістів”

Замість боротьби з корупційними схемами в Україні почалася боротьба з журналістами, які розкривають ці схеми, повідомляє польське видання Wschodnik.
Зовсім недавно ряд українських ЗМІ почали кампанію по дискредитації одного з відомих журналістів – розслідувачів і ведучих одного з найбільшого українського телеканалу 1 + 1 Євгена Плінського, який відомий своїми гучними розслідуваннями щодо контрабанди на кордоні України і ЄС.

В останній час, на журналіста здійснюється тиск через його статті пов’язані з незаконним ввезенням сигарет з України в Європейський Союз, та контрабанду товарів в Україну з ЄС у вигляді поштових відправлень.

Нещодавно він опублікував інформацію про поштового оператора з німецькими коріннями Sp. z o. o. “Преміум Пакет”, який намагався незаконно ввезти в Україну комерційний вантаж мобільних телефонів на суму 700 000 доларів під приводом поштових перевезень.

Після цього, в ЗМІ почали з’являтися замовні матеріали, які завдають шкоди честі та гідності журналіста, в коментарях з’являються погрози із натяками на покійного сирійського журналіста Haszoggi. Погрози також надходять від депутата від правлячої партії БПП Андрія Антонищака, якого Плінський викрив на оборутках з контрабандистами,- зазначає польське видання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *