Канада має намір скасувати візовий режим з Україною

На думку канадських експертів, по одній з федеральних імміграційних програм – Federal Skilled Worker – для потенційних іммігрантів склалася сприятлива ситуація.

Так, кандидат у віці до 35 років з вищою освітою рівня спеціаліста або магістра, зі знанням англійської мови та офіційним стажем роботи від 6 років може за 6-9 місяців вдало пройти процес імміграції, навіть не маючи запрошення канадського роботодавця.

Зараз стало відомо, що комісія канадського парламенту з питань оборони запропонувала оголосити про свій намір ввести безвізовий режим для громадян України, а також відновити програму молодіжної мобільності, яка була зупинена кілька років тому.

“Рекомендуємо уряду Канади відновити дію угоди з Україною про мобільність молоді, що дозволить кваліфікованим українцям отримати дозвіл на перебування, а також роботу в Канаді терміном до року”, – йдеться в звіті парламентської комісії Канади.

– У Канаді є цікава програма для залучення талановитих бізнесменів – “Старт-ап віза”, – говорить ліцензований імміграційний консультант з Монреаля Віталій Синиченко. – Ця програма дозволяє одночасно залучити фінансування нового бізнесу від акредитованих Канадою так званих ангел-інвесторів, венчурних фондів або бізнес-інкубаторів, і перемістити команду (до 5 ключових творців бізнесу з їх сім’ями) сюди e статусі Permanent Resident. Таким чином Канада намагається створити свою “Силіконову долину”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *